Novinky a aktuality Gynekologie Praha

Informovat o novinkách a aktualitách v ordinacich Gynekologie Praha. Zde publikujeme důležité informace týkající se tématu a provozu. ordinací. Novinky Vám případně mohou být zadány na email (odběr newsletteru)

Kontakty a recepce

Kontakty a recepce

Milé dámy, vážení pacienti, v poslední době jsme dostali několik stížnosti a negativních recenzi na práci naši recepce.  Chci se Vám za to omluvit, a ujistit Vás, že se budeme snažit výkon recepce zlepšit a usnadnit komunikaci s pacienty. 

Normálně máme dvě recepční, ale jedná je už přes měsíc nemocná a druhá pracuje sama, pochopitelně se přednostně věnuje pacientkám, které jsou v čekárně. Ale naše druhá recepční se nám brzo vrátí a zase to bude lepší. Navíc je poslední měsíc velký nárůst počtu pacientek z Ukrajiny, které nic nevědí o českém zdravotním systému, a proto vyžadují delší dobu na vysvětlovaní, proto se nám těžko můžete dovolat. 

Pro usnadnění komunikace navrhuji následující možnosti. Využijte informace na našem webu, máme stránku v češtině  gynpraha.cz a taky stránku rusdoktor.cz  kde je informace v češtině, angličtině a ruštině, obsah stránek je podobný. Je tam všechno o naších lékařkách, o cenách, naše adresa a ordinační doba. Taky na obou webech máme kontaktní formuláři, tam můžete napsat zprávu, kterou dostaneme na email, můžete taky napsat zprávu rovnou na náš email ordinace.sokolovska@gmail.com. Pro usnadnění zpětné vazby, prosím vždy uvadejte na sebe telefonní číslo, své jméno a příjmení.  Na emaily odpovídáme do 48 hodin. Telefonní číslo na nás 778 046 108, ale pozor, telefon je zapnutý pouze v ordinační době, informace o ordinační době je taky na webu. Uvádím jí tady ještě jednou: PO 12:00-19:00 hod. ÚT 08:00-15:00 hod. ST 13:00-20:00 hod. ČT 13:00-20:00 hod. PÁ 08:00-15:00 hod. Mimo ordinační dobu telefon je vypnutý. Na všechny telefonáty vždy voláme zpátky. Pokud se nemůžete dovolat, prosím zanechte zprávu prostřednictvím sms, WhatsApp. Na zprávy odpovídáme do 48 hodin. Máme taky možnost objednání on-line přes službu navstevalekare.cz.  Byly s ní trochu potíži v březnu, ale teď ji máme znova nastavenou. Link je na našem webu.

Pokud máte nějaké další připomínky, neváhejte nás kontaktovat.  My jsme tady pro Vás, pro naši pacientky, a cíl naši práce je Vaše zdraví a spokojenost. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *